Компанія "Респект-АВТО" презентує Вам іноваційний продукт, який не має аналогів в Україні, - універсальні доводчики  автомобільних дверей  SlamStop, продукція, яка допоможе Вашій компанії отримувати хороший прибуток.  Крім цього ми забезпечимо маркетингову підтримку і зможемо безкоштовно навчати і сертифікувати ваших працівників.

 

Доводчики дверей SlamStop – новий елемент тюнінгу автомобіля. Вони забезпечують плавний, акуратний  і  безшумний процес закривання дверей.

 

Автомобільні доводчики SlamStop – це новинка, яка дозволяє  нещільно закриті  двері, закрити  автоматично і надійно  зафіксувати.

 

В складовій системи Slamstop всього сім  елементів конструкції. А саме – опорний кронштейн, електропривід, трос, робочий механізм, магніт, датчик положення і блок управління. Всі елементи відповідають нормам безпеки, ергономічності, надійності і практичності.

 

 

Принцип дії системи базується на плавній передачі зусилля від електроприводу, через тросик до робочого механізму. Рівень шуму при цьому складає всього 50 децибел. Він виготовлений з високоміцної сталі на основі передових технологічних рішень. Коротко кажучи, автодоводчик –це пружина, розміщена в металевому корпусі. 

 

 

Доводчик  дверей Slamstop, конструктивно підходить  для автомобілів від Жигулів  до Мерседеса.  Вони  встановлюється як  на класичні, так і розсувні двері.

 

Він підвищує безпеку водія і пасажирів в дорозі і надійно фіксує двері на парковці, легкість установки.  

 

Він не має відношення до автомобільних дверних замків.

 

Його встановлення ніяк не впливає на зовнішній і внутрішній інтер’єр автомобіля, не приводить до змін конструкцій в вузлах і механізмах; легкість і компактність.  

 

По цьому показнику він перевершує  аналоги, які пов’язані з дверними замками; доволі довгий термін експлуатації.  Прилад зберігає працездатність  при температурах від -40 до +80 градусів. Він розрахований на 30000 робочих циклів (майже 15 років).

 

 

Гарантійний термін експлуатації становить 2 роки, з моменту встановлення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИРОБНИКИ ЗАПЧАСТИН

Гальмівні колодки

Диски гальмівні

Гальмівні колодки, фільтри, рейки, амортизатори, супорти

Універсальний доводчик автомобільних дверей