MANDO - це всесвітньо відомий виробник, заводи якого розташовуються по всьому світу, в тому числі найбільш великі в Кореї, Індії, Туреччини, Німеччини, Швеції, Малайзії, США.

 

 

Будучи лідером в Кореї, компанія MANDO – є офіційним постачальник своєї продукції на конвеєри заводів Hyundai, KIA, DAEWOO, Renault SAMSUNG, Ssang Yong, GM.

 

MANDO є провідним виробником амортизаторів.

 

Завдяки використанню сучасних технологій і новітнього устаткування у виробництві, компанія MANDO виробляє амортизатори, як для легкових, так і для вантажних автомобілів.

 

Завдяки великому досвіду у виробництві амортизаторів, компанія MANDO отримала визнання від кращих автовиробників світу і почала поставки систем підвіски на заводи з складання автомобілів в Кореї. Таких як Ssang Yong, KIA, Hyundai, DAEWOO.

 

Висока якість амортизаторів MANDO підтверджена міжнародним сертифікатом ISO / TS 16949.

 

Гальмівна система MANDO поставляється за рамки корейського автомобільного ринку, де велика увага приділяється рівню якості та надійності. MANDO добре себе зарекомендував і отримав визнання від провідних світових автомобільних компаній, таких як GM, Ford, Chrysler і PSA (Peugeot-Citroen). Провівши відповідні тести на випробувальних полігонах і дорогах загального користування MANDO з легкістю отримав міжнародний сертифікат якості ISO / TS 16949.

 

MANDO також пропонує широкий вибір деталей для підтримки автомобіля в технічно справному стані. Зокрема, фільтри для очищення палива та повітря у системі автомобіля.

 

Фото заводу Mando

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИРОБНИКИ ЗАПЧАСТИН

Гальмівні колодки

Диски гальмівні

Гальмівні колодки, фільтри, рейки, амортизатори, супорти

Універсальний доводчик автомобільних дверей