СТО

img

Покраска авто

Покраска деталей кузова автомобіля - складний технологічний процес, що включає такі етапи:

  • виправлення геометрії деталі авто
  • очищення поверхні від фарби, лаку і інших матеріалів
  • грунтування
  • окрас елемента
  • анесення лакового покриття.

Всі роботи ми проводимо з використанням європейських лакофарбових матеріалів, нанесення яких проводиться в спеціалізованій фарбувальній камері

img

Рихтовка Авто

Якісна рихтування кузова авто допоможе повернути автомобілю зіпсований зовнішній вигляд. Якими б не були ушкодження, можете не хвилюватися за результат.

Якщо не можна буде обійтися локальними роботами, в мінімальні терміни ми зробимо якісне капітальне рихтування автомобіля. Вартість і час, який на них буде потрібно, майстри прорахують в день приїзду на СТО.

Автосервіс оснащений високотехнологічним обладнанням, яке гарантує високу точність у відновленні кузова (даху, бампера, дверей, порогів та ін.).

Яке рихтування робить сервіс? Існують кілька способів рихтування машини. Оснащення автосервісу дозволяє з успіхом застосовувати будь-який з них.

Популярний метод робіт з рихтування вм'ятин на кузові автомобіля - вакуумний. Саме його вважають щадним для металу. Крім того, так можна обійтися і без фарбування. У важкодоступних місцях для рихтування використовують витягування кузова за допомогою зацепа. Для цього свердлять отвір і вставляють в нього спеціальне кільце. З його допомогою і рівняють деталь. Потім дірку заварюють, шліфують і фарбують. Старий перевірений метод з вибиванням тріщини за допомогою дерев'яного молотка. Тут дуже важлива кваліфікація майстра, адже його завдання - точно розрахувати силу удару.

img

Ремонт пластика

Пропонуємо спеціалізовані послуги з ремонту та фарбування пластику. В даний час, виробництво автомобільного пластику здійснюється з кількох видів пластмас: поліпропілену, склопластику, поліуретану, і т.д. Слід сказати, що для кожного з наведених видів матеріалу, існує приватна технологія ремонту пластикових деталів. У більшості випадків, використовуються спеціальні склади, що клеять і армуючі сітки, що дозволяють відкоригувати вм'ятини і надати бамперу первісний вигляд.

Крім цього, фахівці нашої майстерні виробляють як локальне, так і повноцінне фарбування пластика незалежно від його форми і розміру пошкоджень.


img

Арматурні роботи

Кузовний ремонт автомобіля - це трудомісткий процес, в якому бере участь ціла група професіоналів. Процес можна вибудувати в ланцюжок і будь-який обрив одного з ланок цього ланцюга може спричинити до збою процесу.

Ланцюжок кузовного ремонту виглядає наступним чином:

  • розбирання автомобіля, арматурні роботи
  • розібрати і зібрати авто, але не просто розібрати, а розібрати, що не додавши додаткових ушкоджень
  • правильно дефектовать всі деталі, які він розбирає
  • надати майстру список деталей, пістонів, кронштейнів, метизів (болти, гайки, шайби), а також список витратних матеріалів (клей, герметик, шумоізоляція і т.д.), які не придатні або знадобляться при складанні цього автомобіля
img

Ремонт двигунів, коробок передач, ходової частини

Майстри нашого сервісу проводять якісну діагностику і ремонт ходової частини авто, також капітальний ремонт двигунів будь-якої складності, діагностику електричного обладнання автомобіля, заправку і ремонт системи кондиціювання в найкоротший термін.