Компанія РЕСПЕКТ-АВТО була створена в 2011 році та об’єднала людей з багаторічним досвідом роботи на ринку корейських автозапчастин.

 

Ми спеціалізуємось на імпорті та продажі автозапчастин та аксесуарів до легкових автомобілів корейського виробництва:  HYUNDAI (Хюндай), KIA (Кіа),  SSANGYONG (Ссанг-йонг),  CHEVROLET (Шевролет),  DAEWOO (Деу).

 

Професійні фахівці  за допомогою ліцензійного програмного забезпечення, підберуть оригінальні, або ліцензійні запчастини.

 

Постійно в наявності великий склад (більше 5000 найменувань) оригінальних та ліцензійних запчастин (деталі кузова, оптика, скло, ходова, моторна група, радіатори, витратні матеріали) та аксесуарів.

 

Завдяки широкій партнерській базі з основними імпортерами, при відсутності будь-якої автозапчастини на нашому складі, поставка буде здійснюватись в найкоротші строки (від 1 до 2 днів).

 

Прямі поставки з Кореї та Європи, а також від офіційних представників   HYUNDAI (Хюндай),  KIA (Кіа),  SSANGYONG (Ссанг-йонг),  CHEVROLET (Шевроле),  DAEWOO (Деу)  в Україні.

 

Завдяки цьому, ми можемо запропонувати Вам запасні частини та аксесуари високої якості за помірними цінами.

ВИРОБНИКИ ЗАПЧАСТИН

Гальмівні колодки

Диски гальмівні

Гальмівні колодки, фільтри, рейки, амортизатори, супорти

Універсальний доводчик автомобільних дверей