запчастини львів, купити запчастини ssang yong59 років існування SsangYong - це перетин кордонів, для кращого майбутнього, як одного з основних виробників автомобільної промисловості Кореї. SsangYong поважають за його передовий дизайн і видатну продуктивність, з моменту заснування в 1954 році, це стало можливим завдяки якісним розробкам компанії.

 

Після 2000 року SsangYong, зарекомендували себе як лідери позашляховиків, побудувавши повну лінійку позашляховиків  Rexton, Kyron, Actyon, Korando і Actyon Sports.

 

SsangYong Motor  просуває еко-дизельну технологію за допомогою системи розробки передової технології двигуна  Common Rail. Компанія концентрує свої зусилля в зміцненні її глобальної конкурентоспроможності, виробляючи невеликі екологічно чисті двигуни XDi200 які відповідають стандарту EURO-5,  і вже розробляє новий двигун, який сумісний з стандартом EURO-6.

 

Реалізуючи глобальне, орієнтоване на клієнтів, управління  SsangYong Motor розширює свою присутність на світовому ринку. Компанія експортує свої позашляховики через приблизно 1290 точок продаж в більш ніж 106 країнах, і активно розширює свою присутність шляхом створення розподілення на більшості великих міжнародних ринків.

 

Для забезпечення стійкого зростання, SsangYong Motor  не тільки зосереджується на існуючих і розвинених ринках, а й розвиває нові ринки, такі як Центральної Америки, Східна Європи і навіть націлений на Індію і Китай, найбільший у світі автомобільний ринок.

 

  • Rexton II
  • Rexon W
  • Kyron New
  • Actyon
  • Korando C
  • Rodius

ВИРОБНИКИ ЗАПЧАСТИН

Гальмівні колодки

Диски гальмівні

Гальмівні колодки, фільтри, рейки, амортизатори, супорти

Універсальний доводчик автомобільних дверей