запчастини львів, купити запчастини kiaKia Motors Corporation - корейська автомобілебудівна компанія, другий автовиробник в Південної Кореї, і сьомий у світі. У 2009 році продано більше 1,6 мільйонів автомобілів KIA. Офіційний слоган компанії - «The Power to Surprise».

 

Заснована в 1944 році, входила до групи (чеболь) Kia Group, з якого була виділена в 2003 році. Спочатку компанія називалася KyungSung Precision Industry, і тільки в 1951 році отримала найменування KIA Industries. Основним напрямком діяльності було створення індивідуальних засобів пересування - велосипедів і мотоциклів. Випуск вантажних і легкових машин був налагоджений тільки в 70-х. Мільйонний автомобіль зійшов з конвеєра в 1988 році. У 1990 році компанія отримала нову назву - KIA Motors Ink.

 

В 1998 році компанія занурилася у фінансову кризу, викликаний різким скороченням продажів. Результатом цього стала втрата самостійності: Kia Motors була придбана корейської автомобілебудівної компанією Hyundai Motor. У 1999 році була створена група Hyundai Kia Automotive Group.

 

Назва KIA розшифровується як «Вийти з Азії на весь світ».

 

Автомобілі компанії продаються в 5000 автосалонів по всьому світу. Дистриб'юторська мережа KIA Motors охоплює більше 190 країн.

 

На сьогоднішній день компанія має широку дилерську мережу — по всій території Україні функціонує близько 60 автосалонів. Мережа постійно поповнюється новими салонами, дозволяючи своїм клієнтам мати можливість придбати автомобіль Kia в будь-якій точці України. 

 

  • Cerato
  • Sportage
  • Rio
  • Soul
  • Optima

ВИРОБНИКИ ЗАПЧАСТИН

Гальмівні колодки

Диски гальмівні

Гальмівні колодки, фільтри, рейки, амортизатори, супорти

Універсальний доводчик автомобільних дверей