запчастини львів, купити запчастини hundaiІсторія Hyundai  почалася в 1947 році коли Чунг Джу Юнгом (Chung Ju-yung.) заснував Hyundai Civil Industries. У момент заснування ця фірма представляла собою, скоріше, бригаду шабашників: весь її штат складався із господаря і 11 робітників. Однак незабаром на допомогу Чунг Джу Юнгу прийшов його молодший брат Чон Ін-єн, який закінчив мовні курси в Японії і непогано розмовляв англійською. Ця рідкісна на ті часи обставина виявилася вирішальною: під час Корейської війни компанія не мала собі рівних в отриманні підрядів від американських військових.

 

 

Центр автомобільного відділення був утворений в 1967 р., коли Hyundai Engineering and Construction Company (Hyundai Construction Co., Ltd.), більш відома як будівельна та суднобудівна компанія, вирішила урізноманітнити свою діяльність, зайнявшись випуском автомобілів, органіувавши для цього окремий  підрозділ Hyundai Motor Company.

 

Hyundai перекладається це з корейського як «рух в ногу з часом» (сучасність). Перші автомобілі вироблялися за ліцензією Ford Motor Company.

 

 У 1972 році Hyundai увійшла до четвірки південнокорейських компаній, яким дозволено було виробляти автомобілі власної конструкції. Першим автомобілем власної конструкції став Hyundai Pony, над дизайном якого попрацювали фахівці з Italdesign. Модель з'явилася у продажу в 1975 році і випускалася десять років, після чого її змінила Pony другого покоління.

 

 

У 1998 році Hyundai придбала компанію Kia Motors, яка не витримала азіатської фінансової кризи 1997 року. В результаті утворюється Hyundai Kia Automotive Group, до складу якої і входить нині Hyundai Motor. Саме з цього року почалося становлення Hyundai як світового бренду. Була проведена реорганізація, вкладені значні кошти в розробку нових моделей, повсюдно починається активна рекламна компанія. Все це, в результаті, і дозволило компанії стати одним з найбільших світових автовиробників і власником найбільших у світі автомобільних заводів.

 

 

Автомобільний завод Ульсан під керівництвом Hyundai є найбільшим у світі, з потенціалом для виробництва близько 1,6 млн автомобілів на рік. Він посів друге місце за рейтингом якості автомобілів JD Power і Associates  (Американське маркетингове агентство) в опитуванні на первинну якість у 2004 році.

 

Транспортні засоби під цією маркою продаються в 193 країнах світу.  За декілька десятиліть існування компанія зібрала у коло своєї сім'ї мільйони фанатів-автолюбителів з усього світу.

 

  • Accent
  • Tucson
  • Getz
  • Elantra
  • Santa Fe
  • Sonata
  • H-1
  • i-20
  • i-10

ВИРОБНИКИ ЗАПЧАСТИН

Гальмівні колодки

Диски гальмівні

Гальмівні колодки, фільтри, рейки, амортизатори, супорти

Універсальний доводчик автомобільних дверей