запчастини львів, купити запчастини daewooDaewoo, в перекладі з корейської, означає «Великий Всесвіт». Корпорація Daewoo Motors входила до складу групи Daewoo, однієї з найбільших фінансово-промислових груп Кореї. Саме завдяки експансії Daewoo на зовнішні ринки і почалася історія успіху корейського автопрому за межами внутрішнього ринку.

 

Історія Daewoo починається в 1967 році, коли була утворена компанія Daewoo Industrial. У свою чергу корпорація Daewoo Motors існує на ринку з 1982 року, як частина групи Daewoo.

 

В Україні в 1998 році компанія Daewoo придбала пакет акцій АвтоЗАЗ, тоді ж було створено СП AvtoZAZ-Daewoo. А з 2002 року стартувала CKD збірка Lanos.

На жаль, плани компанії з розвитку змінила світова фінансова криза 1998 року і рішенням корейського уряду група Daewoo була ліквідована в 1999 році.

 

Але окремі підрозділи продовжили працювати, і деякі частини групи Daewoo були поглинені іншими фірмами. Автомобільний підрозділ Daewoo Motors, який спеціалізувався на легкових автомобілях був придбаний General Motors і отримав назву GM-DAT. Підрозділ вантажних автомобілів був придбаний компанією TATA Motors (Індія). Виробництво запасних частин для автомобілів придбала компанія S & T Holdings і з 2006 року відомо під ім'ям S & T Daewoo.

 

Торгова марка Daewoo на автомобілях стала зникати з 2004 року, поступово корморація General Motors зробила ребрендинг моделей Daewoo на Chevrolet, також локальні підприємства після реорганізації та викупу часток акцій стали використовувати локальні торгові марки на деяких моделях авто.

 

Офіційно, з 1 березня 2011 корейського бренду автомобілів Daewoo, який з 2002 року належить американському автогігантові General Motors, не існує.

 

В Україні починаючи з 2007 року Lanos виробляється під торговою маркою ZAZ (ZAZ Lanos), і далі на базі Lanos завод почав виробництво своїх моделей Sens, Lanos Pick-up.

 

Інша модель Daewoo (Aveo) випускалася під маркою Chevrolet на заводі FSO в Польщі (контрольним пакет якого з 2005 р володіє корпорація УкрАвто, вона ж власник ZAZ) аж до закінчення ліцензії від General Motors.

 

У відсотковому відношенні автомобілі Daewoo мають найбільшу ринкову частку серед корейських автомобілів в Україні. Вони залишаються дуже популярними серед автолюбителів, служб таксі та ін. Багато в чому це пов'язано з невибагливістю, відмінним співвідношенням ціна-якість, низькою вартістю обслуговування і комплектуючих.

 

  • Lanos
  • Nubira
  • Leganza
  • Nexia
  • Matiz

ВИРОБНИКИ ЗАПЧАСТИН

Гальмівні колодки

Диски гальмівні

Гальмівні колодки, фільтри, рейки, амортизатори, супорти

Універсальний доводчик автомобільних дверей