Про нас

img

Пригін автомобілів з США та Європи

Шукаєте надійне американське чи європейське авто?

Компанія РеспектАвто, яка не перший рік займається постачанням легкових машин, мотоциклів, катерів та інших транспортних засобів з Америки та Європи в Україну, підбере автомобіль Вашої мрії по бюджету і своєчасно доставить його - прямі договори з перевізниками по США і морськими лініями дозволяють компанії швидко виконати свої зобов'язання перед клієнтами.

Ми надаємо такі послуги

Купівля автомобіля в США

Есперти нашої компанії які працюють з кузовним ремонтом більш як десять років допоможуть Вам вибрати і купити автомобіль на одному з аукціонів які проводяться в США. Компанія РеспектАвто зареєстрована як брокер на всіх основних площадках, які проводять продажу автомобілів в США , а саме COPART, AIIA insurance,Manheim. Ми допоможемо швидко і якісно підібрати Вам автомобіль, повністю перевірити його історію і уникнути покупку автомобіля який раніше був відновлений не належним чином або ж гірше має документи з якими Ви не зможете розмитнити його. Ціна наших послуг 300$.

Доставка автомобіля з США

Есперти нашої компанії допоможуть Вам підібрати найоптимальніший варіант доставки автомобіля. Наші експидитори працюють більш як з пятьма портами в США. Ми можемо доставити автомобіль так як і в порт Одесса так і через Європейські порти, а саме через Клайпеду і Бремерхафен, що зменшує час очікування Вами Вашошо авто. Термін доставки складає від 45 днів від момента покупки автомобіля Послуги експедиції в наших портах складає від 400$. Послуги доставки в залежності від локаціїї автомобіля від 1000$ до 2000$.


Послуга ремонта автомобіля з США

На нашому спеціалізованому сервісі ми можемо відновити ваше авто після пошкоджень. Ми не користуємося послугами сервісів партнерів ми ремонтуємо автомобіль самостійно. Тому спеціалісти нашої компанії завжди зможуть сказати з точністю вартість в яку Вам вийде автомобіль з усіма розходами. Також на нашому сервісі присутня потужна база бувших у використанні запчастин на автомобілі з США, що в десятки разів зменшує вартість ремонту автомобіля.

Розмитнення

Багато з тих, хто купив собі авто в Америці, задаються питанням, що робити далі і як розмитнити авто з США в Україні. Наші фахівці знають всі нюанси які можуть виникнути з митної очищенням авто з Америки і виконують збір і підготовку всіх документів, необхідних для розмитнення автомобіля.